Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 45 komentarzy

Godny Ojciec

Godny Ojciec - Jestem Ojcem. Walczę z przemocą i pedofilią instytucjonalną. Od ponad 3 lat bronię rodziny przed nieludzką agresją biurokratów z MOPR. Los nie oszczędził moim najbliższym cierpień i gorzkich doświadczeń. Opisuję je jak umiem by ostrzec kole

CZAS PODSUMOWANIA - Kto co ugrał na „Marszu Niepodległości”?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyprawiona gęba faszyzmu Marszowi Niepodległości to tylko preludium to tego co nas czeka w przyszłości

Na portalu szkolanawigatorow.pl pojawił się interesujący esej autorstwa znanej i szanowanej blogerki/blogera „pink panther” dotyczący zorganizowanego niedawno (w rocznicę zmartwychwstania Polski) „Marszu Niepodległości”. Znajdziecie go pod tym linkiem:

pink-panther.szkolanawigatorow.pl/marsz-niepodlegosci-quis-ut-deus-oskarzenia-zastepcze-i-rezolucja-pe#19083

W burzliwej dyskusji pod tym artykułem pojawiło się wiele interesujących komentarzy. Jeden z nich autorstwa komentatora o nicku „Nieobyty” uznałem za szczególnie ważny, ciekawy, wart przemyślenia i odniesienia. Dla lepszej recepcji wart jest on wyodrębnienia i zamieszczenia jako osobna całość. Długo się nie zastanawiając postanowiłem ciężar jego publikacji i popularyzacji w sieci, wziąć na własne barki ;) Mam nadzieję, że autor wybaczy mi tę „samowolkę” :) mam też nadzieję, że czytelnicy odniosą się twórczo i merytorycznie do zaprezentowanych wniosków.

Oto ten tekst:

CZAS PODSUMOWANIA

[przyczynek do próby analizy]

Kto i co ugrał na marszu?


 

Berlin – jego celem jest obrona narracji historycznej o braku odpowiedzialności wobec RP za III Rzeszę, dalsza dezintegracja wszelkich ruchów tożsamości narodowej poza rdzenie niemieckim ziemiami.

Zadanie wykonane narzucono narrację medialną i wsparto ją polityczną demonstracją w Brukseli.

Tutaj dobrze to podsumowuje Karoń – biurokraci z Brukseli to inteligentni ludzi którzy dobrze wiedzą jak istotne jest uderzenie w Polskie zaplecze tradycjonalizmu ruch narodowy oraz narodowe elementy KRK. Tutaj ciekawie też Karoń mówi o planie Brukseli na ominiecie rządu i pozyskanie samorządów [ czyli już rozumiemy kwik leśnych dziadków z PKW o ordynację i wybory]

Zweryfikowano obecne zaplecze stronnictwa pruskiego - nie ma ono siły na ulicy [nikłe uczestnictwo kontrmarszy] jednak rekrutacja na kapo przyszłego obozu była skuteczna [6 europosłów ma aspiracja nie na kapo ale na wachmanów].

Stała duża siła mediów niemieckich [ w tym folksdojczy którzy dzień wcześnie mieli już gotowe materiał dla zagranicy] w kraju Wisły i przełożenie na media zachodnie.

Duży sukces to wsparcie przekazu Berlina przez Tel Awiw i jego medialne zaplecze – ciekawa będzie wycena tego wsparcia bo że naszym kosztem to wiadomo ale na ile nas liczą [będzie wiec niż wcześniejsze przymiarki].

Pewną porażką jest akcja ryżego [nie jest on już społecznie nośny ] w samy dniu 11 XI ale wykonano nim kontrakcje później. Wobec problemów jego mentorki z tworzeniem rządu skutecznie dezintegruje scenę polityczną w kraju Wisły jego twit to wsparcie PAD w jego rozgrywkach z obecną koalicją.

Waszyngton – kompleks wojskowy weryfikował jakoś samodzielnej obrony obecnej ekipy na ataki informacyjne, kompleks finansowy zaatakował razem z Berlinem obecnego sojusznika adwersarza . Był to jednak na rękę militarystom bo trwają negocjację o system obrony antyrakietowej.

Moskwa – wsparła Berlin uruchamiając swą agenturę wśród nacjonalistów [zinfiltrowane przez Berlin grupy był dodatkowa motywowane przez agentów Kremla] – tym tłumaczyć można wiedzę z wyprzedzeniem o treści banerów.

Warszawa – oddanie pola narodowcom był w części na rękę obecnej ekipie, nieproporcjonalność oskarżeń o faszyzm wobec rzeczywistej idei marszu – podwyższa wsparcie społeczne wobec ataku z zewnątrz. Duże braki w zarządzaniu przekazem – odkrywa szereg pól do przyszłego ataku. Jednym z elementów tych niedociągnięć jest możliwość uderzenia w narodowców przez PAD jako organizatora obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości [ przedsmak mamy dziś kolejne roszczenia jego obozu i wsparcie przez PO jego akcji obrony generała].

Przyszłość opozycji – jedyną realną siłą jest opór Belwederu, by miał wsparcia dokonuje się reanimacji Nowoczesnej przez zmianę lidera np. Lubnauer, reanimacja PO czeka na swoją rekrutacje liderów.

Streszczając – w XVIII wieku zachodnie elity oświeceniowe przygotowały grunt pod rozbiory [tych katolickich Polaków nie wolno pozostawić samodzielnych] dziś resztówka katolickich Polaków ma być zniszczona do samych korzeni. Przyprawiona gęba faszyzmu Marszowi Niepodległości to tylko preludium to tego co nas czeka w przyszłości.

Mamy jednak poważny problem – Anglosasi szykują się do Wiosny Ameryki Łacińskiej. W tej powtórce z arabskiej wiosny jednym z graczy będzie Watykan i to wystawi na ciężką próbę Polskę. Tym tłumaczyć można ekscesy niejakiego prymasa Polaka czy kardynał Nicza. Berlin gotowy jest udzielić wsparcia Watykanowi ale i cena jest nie mała. [Tutaj można przypuszczać że obecne problemy kanclerz IV Rzeszy z tworzeniem rządu to min. projekcja siły US Army].

Jaką można na to udzielić rady – dbać o korzenie [tym są min akcja z modlitwą różańcową] dbać o kontrwywiad społeczny [rozpoznanie prac i sieci agentur] oraz być gotowym na zmienię sojuszu i wybrać odpowiedni czas [np. syryjskie gen Talas wybrał nieodpowiedni czas i przegrał, uczmy się na przykładzie syryjskich klanów kupieckich które postawiły na Asada i skalkulowały cenę zmiany frontu].

KOMENTARZE

 • Jakim prawem reżimy żydowskie w Polsce decydują co ma być na marszu
  Bracia Słowianie ! święto 11 Listopada to jest święto POLAKÓW !!!!!!!!
  i to oni w swoim marszu decydują jakie napisy mają być w tym marszu Niepodległości !!!

  Marsz Niepodległości jest własnością WSZYSTKICH POLAKÓW !

  niezależnie od ich politycznych sympatii !!! czyli mogą nieść swoje hasła katolicy !
  nie wierzący !
  monarchiści !
  narodowcy !
  lewicowcy !
  prawicowcy !
  zwolennicy unii europejskiej !
  zwolennicy unii Słowian !
  przeciwnicy światowej mafii żydowskiej !
  przeciwnicy uni europejskiej !

  itp ! bo Naród ma wielorakie sympatie i nic do tego reżimom żydowskim w Polsce !

  Apel ! uwolnić MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI od żydowskiej kurateli !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • P_O_P_R_A_W_K_A * Nr2
  Warto tutaj uzupełnić.
  Zło, które w interesie WASP-ów siedzi w Stolicy Apostolskiej i tam gra brzydką grę, wiedzie katolików ku Zagładzie i Piekłu - jest personalne i się nazywa WOJCIECH GIERTYCH.
  Bardzo dziękuję za wskazanie, że siły WASP-owskie (USA-GB-Izrael) są zainteresowane rozwaleniem katolickich państw i państewek Ameryki Łacińskiej. Czyli opisał Pan pełną inwazję WASP-ów przeciwko ELIC (European Latinoamerican Italian-led Catolic).
  Proszę przyjąć tę poprawkę jako dobre i życzliwe uzupełnienie wartościowego tekstu.
 • P_O_P_R_A_W_K_A * Nr1
  Warto zastosować mądrą taktykę ucieczki w masońskie święto 11-go listopada i nie wdawać się w żadne bójki na mieście. Jeśli już iść na Marsz Niepodległości - to tylko własnymi z kamerami i źródłami światła.
  Co do samego Marszu Niepodległości, to od samego początku zawierał w sobie błąd ideologiczny i historyczny, bo nie wskazywał na Krzyż z Giewontu, na Dmowskiego i na Narodowców jako na głównych twórców Niepodległości, oraz nie wskazywał na datę 28 czerwca jako na Prawdziwą Rocznicę Odzyskania Niepodległości (PRON). Ja się obawiam, że był od samego początku tak ustawiony przez Mecenasa Giertycha, bratanka tego Giertycha co na Watykanie siedzi i zarządza Służbami Watykańskimi.
  My przede wszystkim winniśmy 11-go Listopada czuwać przy pomniku Dmowskiego, częstować się pieczonym świniakiem, zadawać podstawowe pytanie o przynależność cywilizacyjną. To jest najlepsze, bo tej METODZIE nie da się przyprawić gęby nazistowskiej, czy faszystowskiej.
  Pytanie podstawowe o przynależność cywilizacyjną przypomnę przy innej okazji. Na razie niech pozostanie zagadką. Zapładniającą umysły do lepszego myślenia.
 • Tak... i pomyśleć, że sprawa byłaby bardzo prosta do rozwiązania, gdyby...
  Polacy, polscy katolicy rzeczywiście wierzyli w naszego Pana Jezusa Chrystusa i Jego Moc sprawczą do rozwiązywania wszystkich problemów na tym świecie.

  Jeżeli jakiś katolik w to nie wierzy, to jaka jest jego Wiara?

  Polscy patrioci wierzą partiom które np czczą demony, jakim jest np Piłsudski.
  A skąd to wiemy? Ano z danego nam Polakom przesłania przez Św Siostrę Faustynę, która widziała śmierć Piłsudskiego, gdy w godzinie jego agonii przyszły go oskarżać setki dusz demonicznych ludzi których on zamordował w Zamachu Majowym a które w tym czasie były w grzechu ciężkim.
  Jeżeli dodamy do tego że umierał w ciężkich męczarniach kiły trzeciorzędowej (ostatniego stadium tej choroby, przenoszonej drogą płciową), to mamy pełny obraz tego...
  KOGO CZCZĄ POLSCY PATRIOCI...

  NA CO WIĘC MY POLACY ZASŁUGUJEMY?
 • @Jan Paweł 12:48:18
  https://prawygornyrog.pl/tv/2018/05/tomasz-ciolkowski-sfalszowana-biografia-jozefa-pilsudskiego/

  kim na prawdę był Piłsudski i ilu etatów potrzebowała do sfałszowania historii Polski?
 • @Eugeniusz Sendecki 12:23:46
  Szanowny Panie Eugeniuszu, czy nie uważa Pan, że nie powinno się mieszać Krzyża a więc atmosfery modlitwy z piknikiem z graniem metalowych utworów i z pieczoną świnią?

  Wydaje mi się, że trzeba się zdecydować, albo na piknik, albo na Krzyż i modlitwę.
  Chyba zgodzi się Pan ze mną, że łączenie Krzyża z pieczoną świnią jest profanacją?
  Skoro wystawiliście Panowie Krzyż to chyba najbardziej stosownym byłyby nieustanne modlitwy, przy nim za Ojczyznę.

  Zaś co do samego Krzyża, to chyba bardziej by na miejsce jego ustawienia i modlitw przy nim stosowne byłoby jakieś miejsce związane w z kultem religijnym a nie przy pomniku polityka.
  Bo chyba nie modlimy się do polityka tylko do Pana Boga.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 12:48:18
  A propos tej kiły trzeciorzędowej samozwańczego marszałka, polecam ten wykład dra medycyny, autora ciekawej książki o tej karze z grzechy tego rozpustnika:
  https://www.youtube.com/watch?v=9U3PKR8YayY
 • @Godny Ojciec 12:52:37
  Całe szczęście, że prawda wychodzi na wierzch. Jest więc nadzieja że Polacy przestaną czcić demony i zwrócą się w stronę Pana Boga i Jego PRAWDY.

  Czego my Polacy możemy oczekiwać po naszych modlitwach jeżeli modlimy się w kościołach na ścianach których są tablice upamiętanijące demony jak właśnie np Piłsudski ale i widziałem tablice upamietniające Solidarność - operację specjalną CIA, które,j jak wiemy, nie przeżyły miliony Poalków
 • @Jan Paweł 13:04:47
  Zachęcam do wysłuchania kazania :
  https://www.youtube.com/watch?v=fUx4mqKkfko
  gdzie Ks Natanek mówi (w oparciu o teksty Biblijne) jaki los czeka plemiona "wierzące" w Pana Boga w taki sposób że czci się demony.
  Wysłuchać o tym można, kilka minut po 15:00 minutach tego kazania, ale zachęcam do wysłuchania od tego momentu (15:00), bo Ks Natanek mówi o modlitewniku podyktowanym przez samego... Ducha św (w Orędziach) i Łaskach związanych z tym modlitewnikiem
 • @Jan Paweł 13:55:19
  ksiądz Natanek jaki kościół reprezentuje?

  Moim zdaniem jego religia jest fajniejszy od Franciszka..

  Ponoć wszystko to samo, a Rydzyk sektę ma, czy działa w ramach katolicyzmu??

  Pogubiłem się w tym wszystkim :(

  Oświecisz mnie???
 • @wk..ny 18:32:12
  Ks. Natanek, próbuje ratować Kościół tradycyjny, gdzie nie ma zakazu czytania żywotów Świętych i Orędzi danych nam przez mistyków.
  Jak wiemy w czasie Ostatniej Wieczerzy Pan Jezus powiedział apostołom : "Wiele jeszcze chciałbym wam powiedzieć, ale nie jesteście jeszcze na to gotowi".
  Właśnie to "Wiele" otrzymaliśmy w ciągu tych dwóch tysięcy lat, ale niestety współczesny posoborowy Kościół nazwał te Orędzia objawieniami prywatnymi i uznał jako nieobowiązkowe.
  Oczywiście nie wolno nam opuszczać swoich kościołów parafialnych, bo tam nadal na Msze Św przychodzi jeszcze nasz Pan Jezus Chrystus.
 • @Jan Paweł 21:44:59
  Wysłuchaj sobie tego:
  https://www.youtube.com/watch?v=xgWQHEOLdSI&t=1s
  to zobaczysz co się dzieje na Mszy św.
 • @Jan Paweł 21:44:59
  ten Pan Jeszue to musi być gość.. żałuję, że go nie spotkałem.. pewnie dlatego, że od żydów stronię? wodę w kranie w wino by mi zamienił i polmos bym otworzył ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031