Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 45 komentarzy

Godny Ojciec

Godny Ojciec - Jestem Ojcem. Walczę z przemocą i pedofilią instytucjonalną. Od ponad 3 lat bronię rodziny przed nieludzką agresją biurokratów z MOPR. Los nie oszczędził moim najbliższym cierpień i gorzkich doświadczeń. Opisuję je jak umiem by ostrzec kole

Prawdy "Ani Trochę" Głos Skierniewic Nagonka na Godnego Ojca

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obrażał, na sali sądowej czynił uwagi pod adresem orientacji seksualnych zasiadających na ławach dla publiczności. Utrzymywał nawet, że pracowników MOPR, którzy podjęli interwencję w jego domu uznał za oszustów, czy świadków Jehowy

Dziś zamieszczam wycinek (fotokopię) artykułu autorstwa pani redaktor naczelnej Anny Wójcik Brzezińskiej jaki się ukazał dnia 09-06-2016 w "Głosie Skierniewic". Dziś powstrzymam się od jego komentowania - odniosę się do jego treści w najbliższej przyszłości. Zwłaszcza zaś odnośnie orientacji seksualnej pana Jarosława Rosłona który to temat wywołała pani redaktor ANW formułując w swojej gadzinówce pod moim adresem zarzut "Obrażał, na sali sądowej czynił uwagi pod adresem orientacji seksualnych zasiadających na ławach dla publiczności. Utrzymywał nawet, że pracowników MOPR, którzy podjęli interwencję w jego domu uznał za oszustów, czy świadków Jehowy".

 

 
 

KOMENTARZE

 • Autor
  "Utrzymywał nawet, że pracowników MOPR, którzy podjęli interwencję w jego domu uznał za oszustów, czy świadków Jehowy"."

  Przecież to dowód roztropności. To władza ma być godna zaufania, a nie podwładny ma zakładać że taką jest.
  A po drugie to władza okupacyjna. Gazeta też okupacyjna.
 • @miarka 14:24:46
  Od kiedy to nazwanie kogoś Świadkiem Jehowy może być obraźliwe? Gdyby to nawet była prawda. Świat schodzi na psy coraz szybciej.
 • @Godny Ojciec 18:23:56
  Dla ścisłości, to nazwanie tak kogoś, kiedy nie jest, może być obraźliwe. Ale podejrzewanie o to na pewno nie jest obraźliwe niezależnie od tego, czy jest, czy nie. To nie tylko roztropność, ale i mądrość, i instynkt samozachowawczy.
 • @ Autor
  Szkoda, że nie przedstawił Pan w skrócie istoty sprawy.
  Zamieszczony link działa, ale czytanie Głosu Skierniewic jest płatne.
 • @miarka 19:39:47
  Panie "miarka", Pan jesteś wyznawcą żydowskiej religii katolickiej, czyli żydo-katolicyzmu, a więc jesteś żydo-katolikiem.

  I co Pan na to?
  Wielu żydo-katolików za te prawdę gotowych jest rzucać kamieniami (?).
 • @Rzeczpospolita 11:32:47
  Wystarczy najechać na obrazek który zamieściłem we wpisie, kliknąć prawym przyciskiem myszy i w oknie które się rozwinie kliknąć "Otwórz grafikę w osobnym oknie" Otworzy się panu na pełnym ekranie treść artykułu i nie trzeba będzie zaczepiać płatnego "Głosu" :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031