Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 45 komentarzy

Godny Ojciec

Godny Ojciec - Jestem Ojcem. Walczę z przemocą i pedofilią instytucjonalną. Od ponad 3 lat bronię rodziny przed nieludzką agresją biurokratów z MOPR. Los nie oszczędził moim najbliższym cierpień i gorzkich doświadczeń. Opisuję je jak umiem by ostrzec kole

Handel Ludźmi - szkolenie dla nadludzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak jak komuna uprawiała eksport rewolucji na cały świat, tak samo handlarze żywym towarem i instytucjonalni pedofile wykorzystują okazje jakie daje globalizacja

Handel ludźmi instytucjonalizuje się, podobnie instytucjonalizuje się pedofilia. Dzieję się tak nie tylko w Norwegii.

Zastanawiające jest że akurat Norwegowie słynący w świecie z najbardziej rozwiniętej przemocy i agresji instytucjonalnej wobec rodziny a zwłaszcza dzieci, inwestują ogromne fundusze w szkolenia polskich służb zjamujacych się tak zwaną Pomocą Rodzinie.

Dla mnie sprawa jest jednoznaczna. Tak jak komuna uprawiała eksport rewolucji na cały świat, tak samo handlarze żywym towarem i instytucjonalni pedofile wykorzystują okazje i możliwości zarażania innych swoimi zboczeniami jakie tworzy moda na globalizację.

Powyżej publikuję fotokopię programu jednego z wielu takich szkoleń, które na pewno zakończyło się sukcesem i przebiegło w miłej atmosferze.

a tu link do pdf: //szkoleniakssip.pl/wp-content/uploads/2015/06/NMF3-4-15-Kprogram-szkolenia-po-zmianach.pdf

 

https://www.youtube.com/watch?v=yEGzBcbYWgw

 

Handel Ludźmi - szkolenie dla nadludzi

 

Handel Ludźmi - szkolenie dla nadludzi

 

Handel Ludźmi - szkolenie dla nadludziHandel Ludźmi - szkolenie dla nadludzi

KOMENTARZE

  • Psychiatria jest kupiona przez przemysł farmaceutyczny
    Psychiatria od samego powstania służyła jedynie zniewoleniu ludzi jako straszak oraz jako element niszczenia ludzi i uśmiercania ich imię tzw. prawa, przy czym to uśmiercanie odbywa się na poziomie zarówno emocjonalnym i psychicznym, zdrowotnym, ale również w wymiarze ekonomicznym. Od wieków zarówno służby, jak i samowybieralne rządy oraz tzw. niezawisłe sądy, traktowały psychiatrię jako swoje niezbywalne narzędzie do likwidowania niepokornych, niepotrzebnych, starych i zagubionych, a nawet dzieci.

    Jest ona także doskonałym sposobem na pozbycie się niewygodnych konkurentów w biznesie oraz do pozbawienia „rzekomo” niepoczytalnego wszelkich praw do majątku lub do sprawowania opieki nad własnym dzieckiem. Takie sytuacje z prawami do opieki zdarzają się szczególnie w dwóch przypadkach. Pierwszy dotyczy sytuacji, w której jedno z rodziców posiada fuul mamony na przekupienie niezawisłych lub posiada „mocne” znajomości. Drugim przyczynkiem do kierowania rodzica do psychuszki jest zamówienie zagraniczne na jego dziecko do adopcji. Tu rodzic nie ma już żadnych szans, gdyż cała zorganizowana grupa przestępcza parająca się handlem żywym towarem, jest nieprzekupna, gdyż transze za żywy towar są odpowiednio duże.

    https://boskaenergia.blogspot.com/2017/04/psychiatria-jest-kupiona-przez-przemys.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031