Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
64 posty 37 komentarzy

Godny Ojciec

Godny Ojciec - Jestem Ojcem. Walczę z przemocą i pedofilią instytucjonalną. Od ponad 3 lat bronię rodziny przed nieludzką agresją biurokratów z MOPR. Los nie oszczędził moim najbliższym cierpień i gorzkich doświadczeń. Opisuję je jak umiem by ostrzec kole

Moje komentarze

 • Troche przeginasz
  Z mojego doświadczenia ta Twoja Arcadia przypomina bardziej piekło.
  Nie sadzę żeby Polacy się z tego wyzwolili...
  http://niepoprawni.pl/blog/godny-ojciec/jak-wywalczylismy-sobie-prawa-rodzicielskie-w-polsce
  Ostatnia Kohorta którą jest Polska...
 • @Rzeczpospolita 11:32:47
  Wystarczy najechać na obrazek który zamieściłem we wpisie, kliknąć prawym przyciskiem myszy i w oknie które się rozwinie kliknąć "Otwórz grafikę w osobnym oknie" Otworzy się panu na pełnym ekranie treść artykułu i nie trzeba będzie zaczepiać płatnego "Głosu" :)
  Prawdy "Ani Trochę" Głos Skierniewic Nagonka na Godnego Ojca
 • @miarka 14:24:46
  Od kiedy to nazwanie kogoś Świadkiem Jehowy może być obraźliwe? Gdyby to nawet była prawda. Świat schodzi na psy coraz szybciej.
  Prawdy "Ani Trochę" Głos Skierniewic Nagonka na Godnego Ojca
 • @Daro 23:40:25
  http://stopfalszerom.blogspot.com/2017/05/jak-sleza-doprowadzia-do-rozpadu.html
  Piastowie - ród nieznany, odkrywamy ich tajemnice
 • Kolebką Ariów jest Śląsk
  Jedną z najciekawszych zagadek lingwistycznych języków słowiańskich jest to, dlaczego wszystkie języki słowiańskie mają tę samą nazwę na słonia i to pomimo olbrzymiego terytorialnego zróżnicowania, gdzie przecież aż się prosi, aby każde z tych plemion wymyśliło sobie swoją własną nazwę na słonia, albo zapożyczyło od ludów które z tymi słoniami miały do czynienia. Tak się głupio składa że według „naukowców” Słowianie nie powinni mieć w ogóle nazwy własnej dla tego zwierzęcia ponieważ ono nigdy na ich terytoriach nie występowało. A tu masz babo placek, nie dość że własne określenie to jeszcze u wszystkich Słowian to samo. Wytłumaczenie jest takie, że „Słoń” to słowiańska nazwa mamuta i że Słowianie byli wyspecjalizowani w polowaniach na te zwierzęta. To oznaczało że słoń miał dla ich przeżycia egzystencjalne znaczenie. Wymarcie mamutów w Europie północnej było jednym z podstawowych przyczyn podjęcia przez Słowian dalekich wędrówek w poszukiwaniu zanikających stad. Te wedrowki zaprowadziły ich na Bliski Wschód, do Indii i do Chin gdzie mogli dalej polować, tym razem nie na mamuty ale na słonie azjatyckie. https://en.wikipedia.org/wiki/Sanxingdui Oczywicie słowo słonina nie przypadkowo oznacza gruby tłuszcz zwierzęcy. Źródłem słoniny były dla pierwotnych Słowian mamuty czyli słonie i to źródło energii było dla nich podstawą egzystencji.


  http://stopfalszerom.blogspot.com/2017/03/cywilizacja-europejska-z-epoki-neolitu.html
  http://stopfalszerom.blogspot.com/2017/03/httpskrysztalowywszechswiat.html
  Dar Słońca
 • @programista 13:15:13
  Nikt nie ma prawa wymuszać na innych jakichkolwiek świadczeń. InVitro na przykład... No ale martwy nie może przecież niczego wymuszać zwłaszcza "by utrzymywać go przy życiu". To jakiś absurd drogi programisto Chyba masz wirusa :)
  Czy dawcy narządów mają prawo do życia?
 • @Rebeliantka 13:19:58
  Trochę się przestraszyłem kiedy mi administracja zdjęła wzorowo przyzwoity post. Ale wydaje się że to chochlik był... Co do Aniołów może masz rację... Ja nie mam porównania :) Poznałem tylko jednego.
  Dlatego starałem się zrozumieć co się dzieje bo równolegle nagonkę na mnie rozpętał na blogu Coryllusa jakiś "Zdenek" https://coryllus.pl/wojenne-pingwiny/
  Okazało się jednak że ten Zdenek po prostu nie umie czytać i zbyt łatwo wdaje się w publiczne dyskusje z własnymi urojeniami.
  Warto jest zaufać Opatrzności Bożej - podejście drugie
 • @Rebeliantka 19:42:33
  Witaj Rebeliantko
  Zamieściłam dziś post sprzed roku dotyczący akurat Twojej osoby i pech chciał cenzura wywaliła mi go z głównej strony do piwnicy już po 10 minutach. Nie lubią tu Ciebie czy mnie?
  http://godny.neon24.pl/post/138057,warto-jest-zaufac-opatrznosci-bozej
  Wielkanoc w stulecie Fatimy.
 • @adevo 17:24:16
  Witam :) Przecież nie odpiszą skoro zdjęli... Prędzej zdejmą jeszcze te komentarze
  Sam napisz i się zapytaj co mają na swoją obronę
  Czy eksportowe, polskie dzieci jeszcze żyją?
 • Czym się kieruje cenzura na tym portalu?
  Ktoś się posługuje moim nickiem w jakichś niezbyt czytelnych dla mnie przedsięwzięciach i jednocześnie usuwa moje posty ze strony głównej po 10 minutach od zamieszczenia

  Gdzie się podział ten post?>>>

  http://godny.neon24.pl/post/138057,warto-jest-zaufac-opatrznosci-bozej
  Czy eksportowe, polskie dzieci jeszcze żyją?
 • @trybeus 13:12:10
  Ktoś się posługuje moim nickiem w jakichś niezbyt czytelnych dla mnie przedsięwzięciach i jednocześnie usuwa moje posty ze strony głównej

  Gdzie się podział ten post?>>>

  http://godny.neon24.pl/post/138057,warto-jest-zaufac-opatrznosci-bozej
  Apel do Neonowiczów: Wspomagajcie Godnego Ojca...
 • @laurentp 04:35:23
  Akurat w Makowie zginęły niewinne kobiety. Przypadek na który się powołałeś jest wart dokładnego zbadania. To czego dowiedziała się opinia publiczna niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
  Jedyny skutek jaki z tego powstał to to że mający nieczyste sumienie funkcjonariusze MOPR zaczęli się domagać wyposażenia w broń palną i prawo jej użycia, oraz zamontowania wykrywaczy metali i ochroniarzy przy wejściach do swoich biurokratycznych twierdz
  Strzeżcie się wilków w owczej skórze
 • Wiem o czym piszesz Rebeliantko!
  Wiem o czym piszesz Rebeliantko bo tylko dzięki modlitwie do wstawiennictwa NMP udało się mojej rodzinie uniknąć podobnego losu. Kiedy okazało się że fałszywi świadkowie poplątali się we wcześniej ustalonych wersjach zeznać i groziła kompromitacja całej tej chucpy zorganizowanej przez lokalną biurokrację przeciwko mojej rodzinie, sądzący mnie sędzia postanowił uruchomić wariant "B" czyli umieszczenie niewygodnego świadka jego niegodziwości w wariatkowie.

  http://niepoprawni.pl/blog/godny-ojciec/swieta-swieta-i-po-swietach-czyli-o-koniecznosci-szkolenia-dzieci-na-wypadek-ich
  Broll i Meszka już nie żyją. Nie załapali się na zmianę.
 • @laurentp 10:50:16
  Jak to sobie wyobrażasz? Ty płacisz rachunki a ja wydaję rozkazy czy odwrotnie?
  Godziny które wstrząsnęły moim światem - bal u wampirów
 • @strumyk 10:59:47
  Ups, mea culpa. Zapomniałem wyraźnie zaznaczyć. To jest przedruk artykułu sprzed roku, więc wydzwanianie dziś do szkoły w tej sprawie może narobić zamieszania.
  Konkurs imienia Jana Pawła II na obcej planecie
 • @Katana 11:15:09
  W co ty się k.. katana bawisz z tym 5*?
  Myślisz, że kogokolwiek obchodzi co ty uważasz za "kreatywność"?
  Masz jakiś pomysł na to jak sprawić by nihiliści i sataniści przestali definiować w systemie prawa stanowionego co jest dobrem a co złem?
  Czekając na aresztowanie
 • @kula Lis 66 09:47:29
  Trzeba by zacząć od przywrócenia kary śmierci dla skorumpowanych sędziów i powołać Trybunał Ludowy do jej orzekania
  Czekając na aresztowanie
 • @Rebeliantka 09:28:32
  Ci którzy stracili nadzieję już nie żyją, stracili rodzinę, albo rozum. System jest nieludzki, krwiożerczy, podły, bezlitosny... Bez Boga nie ma szans przetrwać jego agresji.
  Przestępstwa funkcjonariuszy nie mogą się przedawniać
 • Dziękuję
  Dzięki Tobie Rebeliantko człowiek odzyskuje wiarę w innych ludzi
  Przestępstwa funkcjonariuszy nie mogą się przedawniać
 • Rozumiem cierpienie i pęknięcie ale...
  Mam mieszane uczucia czytając ten tekst. Uważam, że sprawa dobra naszych polskich dzieci jest zbyt poważna by używać jej do koniunkturalnych nagonek politycznych, które sieją tylko nienawiść i nie poprawiają sytuacji. Dla mnie ten tekst pełen ideologicznych inwektyw o "chazarii" czy "kaczolandzie" to czysta prowokacja albo szaleństwo zrodzone z cierpienia.
  W ten sposób nie pokonasz przemocy i pedofilii instytucjonalnej
  Przemoc systemowa kaczolandu wobec dzieci

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031